środa, 22 lutego 2017

Kotlet czyli Mu z Marcinem Dorocińskim w filmie pt. Boski Plan

Mu zwana przez Paulinę Kuźmińską również Kotletem  zagrała u boku Marcina Dorocińskiego w filmie pt. "Boski Plan" Kingi Dębskiej.
Więcej informacji wkrótce i zapraszamy do kina na Walentynki 2018!!!!


Marcin Dorociński i Kotlet w filmie pt Boski Plan 22.02.2017

"Boski plan" to obyczajowy film o miłości. Bohaterów filmu poznajemy kilkanaście dni przed Walentynkami, w chwili, gdy w ich życiu wydarza się coś całkiem nieoczekiwanego. Sytuacje, z którymi się konfrontują, prowadzą do zaskakujących rozwiązań. Wnoszą w ich życie nową jakość, za sprawą przypadku, bądź zrządzenia losu. Dają nadzieję na odnalezienie prawdziwych uczuć i autentycznych więzi." 
"Jednym z bohaterów jest grany przez Marcina Dorocińskiego Mirek, któremu na moment przed walentynkami zawaliło się całe życie. - Mirek jest łatwowiernym chłopakiem o bardzo miękkim sercu, który został oszukany przez swoją narzeczoną. Pan Bóg zsyła mu nieoczekiwanego towarzysza podróży – psa – mówi aktor, a chwilę później podbiega do niego suczka Kotlet, uroczy pies rasy Australian Cattle Dog.


- Sam wybrałem ją na castingu. Jest prześliczna – chwali się aktor, głaszcząc wpatrzonego w niego psa. – Myślałem na początku, że Kotlet jest pięknie ubarwionym kundlem, a okazało się, że to mało popularna w Polsce rasa Australian Cattle Dog – australijski pies pasterski. Podobnego psa mogliśmy zobaczyć chociażby w "Mad Maxie" z Melem Gibsonem. Mam więc wspaniałą ekranową partnerkę, która, jak się okazało, ma wielki talent. Jest cierpliwa, skupiona, praca z nią to wielka przyjemność – dodaje Dorociński."- więcej na ONET, Galeria na ONET


Wywiad z Marcinem Dorocińskim w co jest grane /Gazeta Wyborcza

Tak. Ba, Kotlet naprawdę gra: jest powtarzalna, wzruszająca, pies z charakterem. Dla mnie to kolejna lekcja. W jednej ze scen musiałem wskoczyć do jeziorka. Woda miała dwa stopnie, więc na próbach tylko opowiadaliśmy sobie przebieg. W końcu podczas ujęcia nie było wyjścia – musiałem wbiec do tej wody, a Kotlet się zatrzymała i nie wiedziała, co zrobić. Wróciłem do przyczepy, żeby się przebrać, a ona przybiegła do mnie i waliła łapą w drzwi. Poczułem to, co lubię w naszej robocie najbardziej: oprócz tego, że jesteśmy partnerami z pracy, to zaczynamy szanować siebie nawzajem i nabieramy do siebie zaufania. I jeden za drugim poszedłby w ogień czy – jak w tym przypadku, w wodę. Co tu dużo mówić, zyskałem kumpla."

Obsada: Marcin DorocińskiKinga PreisRoma GąsiorowskaEdyta OlszówkaKrzysztof Stelmaszyk
#poznajcie #mirosława #boskiplan #kingadębska#wąsy #charakteryzacja #gustownysweterek#prawiehipster2 komentarze:

  1. Pan Marcin Dorociński to niesamowity człowiek. !!! Pozdrawiam całą akcje frontmani dla schronisk.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nie mam co do tego wątpliwości skoro Mu/Kotlet oszalała na jego punkcie! :)

      Usuń