niedziela, 22 maja 2016

Diego na Moravia Cup 2016Ogromne gratulacje dla Kasi i Diego za 5/10 miejsce w gruzowych zawodach Moravia Cup w Brnie rozgrywanych wg wewnętrznego regulaminu SIRIUS, wzorowanego na IRO.

"Całe gruzowisko było bardzo rozległe. Sektor wydzielony do przeszukania podzielony został na dwa pola. Po przeszukaniu jednego z pól dopiero można było przejść do drugiego, jednak powrót do przeszukiwania poprzedniego pola był już wtedy nie możliwy.

Na przeszukanie gruzowiska wyznaczono czas 30 minut, a ponadto przystępując do przeszukiwania przewodnik nie wiedział ile jest osób do odnalezienia. Z mógł się poruszać w małej strefie dzielącej pola o wymiarach 1 x 5 metrów i z niej wysyłać psa do pracy. "

Podziękowania również dla Marty Czerwiec za piękne zdjęcia oraz gratulacje za świetne 2 miejsce!


Kochany Dieguś!!!
Uwaga! Słodziak nadchodzi!

"Moravia Cup 2016 za nami! Z Diegowskim zajelismy 5 miejsce na 10 startujacych zespołów. Mam nadzieję, że zdobyte tam doświadczenia i rady od sędziów zaowocują w przyszłości 
Kolejna lekcja pokory 
Za zdjęcia dziękuję Marta Czerwiec oraz Marcin Czerwiec. Podziękowania również dla David HyPetr SvobodaJana SvobodováPavla Foltynová,Kasia JakubowskaMarta Czopek. "Brak komentarzy:

Prześlij komentarz