niedziela, 29 marca 2015

Cody 6m - Cane di Guerra Bugari - Syn Guerry i Fritza Lee :)

Poprosiłam właściciela Codiego o próbę opisania tego jakim jest psem - obecnie skończył 6 miesiąc życia :)
Cody jest już piątym ACD, posiadanym przez Edwina i z którym trenuje ratownictwo. Jestem bardzo szczęśliwa, że Cody jest w tak dobrych rękach i może spełniać się w pracy nosem, tak bardzo lubianej również przez jego rodziców. 

Edwin de Vries   "Na ile to możliwe postaram się opisać Codiego. Pies jest wciąż bardzo młody, wszystko się wciąż rozwija. 
Normalnie jestem w stanie podać prawdziwy opis psa, gdy ukończy on 1.5 roku życia. 

Cody jest szczerym i energicznym psem, który kocha ludzi i dotychczas dobrze zachowuje się w stosunkach z innymi psami. Jeśli nie chce, aby inne psy go dręczyły to jasno im to pokazuje. Uwaga jaką darzy swojego właściciela jest większa niż rozproszenia wokół niego, co uważam jest ważne. Jako pies domowy jest wciąż zajęty. Przyczynia się do tego fakt, że w domu jest kilka psów i Cody chce bawić się z nimi cały dzień. Obowiązkowy odpoczynek w klatce jest koniecznością, inaczej wogóle by nie odpoczywał. 

Cody jest psem, który chce pilnie pracować. Z powodu jego energicznego charakteru, gotowości i chęci do pracy oraz ciekawości będzie musiał być fizycznie i mentalnie stymulowany. W połączeniu z jego wysoką inteligencją oznacza to, że wymaga właściciela z doświadczeniem, w przeciwnym razie byłoby trudniej sobie z nim poradzić."

Edwin de Vries - Cody's Owner
As far as possible I will give a description of Cody. The dog is still very young, everything is still in development. Normally, I can give the best view when he is 1 ½ years old.Cody is an honest and energetic dog who loves people and so far doing well with other dogs. If he not wants to be bothered by other dogs he shows this clearly.His focus to his boss is greater than the distractions around him, which is important I think.As a pet, he is very busy. This is also because there are several dogs in his home where he wants to play with all day. Mandatory bench rest is a must, otherwise he does not come to rest.Cody is a diligent dog who wants to work. Through his energetic character, willingness to work and curiosity, he will have to be kept physically and mentally engaged. And this, combined with high intelligence, some experience is required. If not he will be less easy to handle

2 filmy z treningów z 7 lutego 2015 - 5.5 mca


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz