piątek, 20 lutego 2015

B Bugari 18 mths

Miot B Bugari ma dzisiaj swoją 18-tkę! 

Z uwagi na osiągniętą pełnoletniość, chciałabym podziękować Wszystkim Właścicielom 6 szczeniąt z tego miotu za opiękę nad nimi, za dbanie o ich rozwój fizyczny i psychiczny, za dbanie o zaspokajanie ich potrzeb cielesnych i duchowych oraz za starania nad wychowywaniem ich na grzeczne i cywilizowane psy :) 
Za cierpliwość podczas tych najtrudniejszych młodocianych miesięcy i za dozgonną miłość wobec nich oraz za dzielenie się tym co dobre i nie najlepsze ze mną a dotyczyło tej Wielkiej Szóstki :) 

Wierzę, że już w krótce uda się opanować Wam chęć pogoni za rowerami i wszelkimi innymi takimi, których  lepiej nie gonić ;)

Ani i Kasi życzę, aby udało Wam się zdać egzaminy z Margarynką i Diego oraz powodzenia w dalszych treningach ratowniczych.
Paulinie życzę, aby Shadow włączyły się trybiki rozwagi oraz sukcesów w treningach frisbee i agility.
Gosi i Kajetanowi życzę, aby Hitch nie przestał lubić psów i nabrał dystansu do rowerzystów.
Joasi życzę, aby Byczek odpóścił sobie w końcu końskie kopytka :)
Andrey, thank you very much for your great care and huge love that you have for Rudy and that you make her have such wide smiles. I am happy she can love you and be your family's beloved dog. I wish you success in future trainings, competitions and beautiful and talented puppies that you ever breed.

Wszystkim moim wyrośniętym Maleństwom życzę dużo długich lat życia w zdrowiu, szczęściu i pracy :)
Dziękuję też Paulinie za film z Shadow i Joannie za film z Byczkiem na 18 miesięcy :)))Film Shadow - 18 mcy

Film Byczek - 18 mcy
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz